Yaz

“Kayıp Kedi” kod adıyla yola başlayıp “Yaz” ismini alan ikinci kitabım tamamlandı.

Şehirdeki yaşantılarının bir yere varamayacağını anlayan Nisan ve Tuna’nın aslında pek çoğumuzun hayalini kurduğu Ege’ye yerleşip burada yeni bir hayat kurmaları üzerine kurulu sıcak bir roman olarak karşımıza çıkıyor “Yaz”.

İkilimizin orakları Şirin ve Yunan Nico ile beraber işlettikleri pek örneği bulunmayan tematiklikteki restoranları Yaz, Nico’nun ailesi ve daha birçok ilhama sahip öykümüz.

Tarz olaraksa artık iyice üzerime oturmaya başlayan romantik-polisiye çerçevesinde kalıp, macera dozunu önümüzde artık somut karşılaştırma sağlayan ilk kitabım Gidecek Var’a göre daha az tuttuğum söylenebilir. Bir başka deyişle daha çok edebiyat daha az macera.

Gidecek Var’da özellikle hikaye ilerledikçe olanı biteni okuyup bana destek olan dostlarımın faydalarını asla unutamam. Yaz için de şu an en iyinin de iyisi biriyle beraber gittiğimizi söylersek yanlış olmaz. Ancak fazladan birkaç göze her daim ihtiyaç duyulacağı için hikayeyi baştan sona okuyup imla hataları ve açıkta kalan hikayeler konusunda yardımlarınız elbette sevindirici olacaktır. Bunun için 5 kişilik bir ekip şimdilik güzel görünüyor.

İletişim için info@tolgaerbak.com adresini kullanabilirsiniz.

buy doxycycline online